Rankingi firm oferujących przelewy z UK do Polski – podstawowe informacje
Przelewy z Anglii do Polski,  Ranking

Rankingi firm oferujących przelewy z UK do Polski

W Internecie działa wiele firm, które oferują niedrogie oraz szybkie przelewy z UK do Polski. Wiele osób korzysta z takich usług, ponieważ są one znacznie tańsze i szybsze niż standardowe przelewy z brytyjskich kont na rachunki bankowe w Polsce. Płatności międzynarodowe w banku są obarczone wysokimi prowizjami oraz dużymi opłatami za przewalutowanie. Dlatego warto poszukać lepszego rozwiązania.

Dlaczego warto korzystać z serwisów porównujących przelewy z UK do Polski?

Ludzie sięgają po oferty wspomnianych serwisów, ze względu na uczciwe kursy wymiany pieniędzy zbliżone do oficjalnych kursów rynkowych. Prowizje takich serwisów są bardzo niskie, więc takie płatności są niezwykle opłacalne szczególnie dla osób, które często robią przelewy z UK do Polski. Atutem jest również fakt, że nikt nie powinien mieć problemów ze znalezieniem takich usługodawców. Ofert jest bardzo wiele, a znalezienie najlepszej nie powinno stanowić dla nikogo problemu dzięki specjalnym porównywarkom i rankingom.

Łatwe i szybkie porównywanie opłacalności ofert

Jeśli chodzi o przelewy z Anglii do Polski ranking internetowy to miejsce, w którym warto prowadzić poszukiwania najlepszych ofert. Dzięki temu nie trzeba tracić czasu na zapoznawanie się z ofertami pojedynczych firm i na ich samodzielne porównanie. Wystarczy tylko poszukać dobrego rankingu, który jest aktualizowany na bieżąco, aby dowiedzieć się, która firma posiada najniższą prowizję lub oferuje ciekawe promocje. W ten sposób każdy łatwo i bez problemu znajdzie usługodawców, których pomoc nie będzie stanowiła dużego obciążenia dla budżetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, przeczytaj nasz artykuł “Zalety serwisów oferujących transakcje z UK do Polski“.

Skuteczne porównywanie firm pod kątem czasu realizacji transakcji

Najlepsze rankingi umożliwiają porównywanie firm nie tylko pod kątem opłat i prowizji. Możliwe jest również ustawienie filtrów rankingów w taki sposób, aby na pierwszych miejscach wyświetlały się firmy, które posiadają najwięcej polskich i brytyjskich kont, dzięki czemu czas trwania usług jest bardzo szybki i często opiera się nie tylko na przelewach krajowych, ale również na przelewach wewnętrznych umożliwiających wykonanie niedrogiego przelewu w ciągu zaledwie kilku – kilkunastu minut. Samodzielne sprawdzanie i porównywanie takich informacji zajęłoby znacznie więcej czasu, jednak dzięki dobrym, na bieżąco aktualizowanym rankingom, można mieć wszystko w jednym miejscu.

Poznawanie ocen oraz opinii innych klientów

Najlepsze porównywarki i rankingi umożliwiają dotychczasowym klientom firm oferujących tanie przelewy z UK do Polski, wystawianie opinii oraz ocen. Na podstawie takich informacji można również stworzyć ranking firm, które zdaniem klientów są najbardziej godne polecenia ze względu na ceny, jakość usług i bezproblemową obsługę klienta. Jeśli ktoś poszukuje lidera na rynku to zapoznanie się z ocenami i opiniami innych klientów jest sprawą obowiązkową.

Czy dobry ranking jest trudny w znalezieniu?

Na szczęście nikt nie powinien mieć problemów ze znalezieniem porządnego rankingu firm oferujących przelewy z Anglii do Polski. Wystarczy tylko skorzystać z wyszukiwarki internetowej. Oczywiście wchodząc na stronę rankingu, warto sprawdzić czy dane zestawienie jest aktualne oraz kiedy nastąpiła ostatnia aktualizacja. Tylko często aktualizowane serwisy są godne uwagi, ponieważ one dostarczają swoim użytkownikom prawdziwych informacji.

Polecane przez nas firmy oferujące przelewy z UK do Polski

Platformy online w przeciwieństwie do stacjonarnych konkurentów czy banków nie narzucają wysokich marż na swoje usługi. Możemy to zauważyć w każdej branży, szczególnie w finansach. Firmy oferujące internetowe przekazy pieniężne udostępniają system płatności międzynarodowych w przystępnych cenach. Postanowiliśmy stworzyć ranking trzech najlepszych firm oferujących przelewy z Anglii do Polski online. Oto one:


Miejsce #1: Klik-24 – Najlepszy wybór!

Klik-24 Ltd jest platformą online, która zasługuje bez wątpienia na pierwsze miejsce. Firma powstała w 2013 roku w Wielkiej Brytanii, jej biuro zlokalizowane jest w Londynie. Dzięki Klik-24 można wysyłać przelewy z UK do Polski. Większość transakcji dochodzi w mniej niż 24 godziny. Klik-24 realizuje przelewy do wszystkich banków w Polsce i Wielkiej Brytanii po atrakcyjnym kursie wymiany walut. Do plusów na pewno można zaliczyć jeszcze fakt, że oferta jest zdecydowanie korzystna ze względu na brak jakichkolwiek opłat generowanych za przelewy z Polski do Anglii. Ponadto platforma Klik-24 oferuje intuicyjny i prosty w obsłudze panel klienta. Oczywiście rejestracja jest całkowicie bezpłatna. Serwis posiada wiele tysięcy zarejestrowanych użytkowników oraz liczne pozytywne opinię w internecie.

Szybkość transakcji: 1-24h

Opłata za przelew: 0 GBP

Nasza ocena: 4.90/5.00

Sprawdź ofertę Klik-24 i wysyłaj pieniądze bez opłat!


Miejsce #2: Azimo

Azimo Ltd posiada korzenie polsko-brytyjskie. Firma została założona w 2012 roku w Wielkiej Brytanii. Azimo posiada ofertę skierowana zarówno dla klientów indywidualnych, którzy chcą wysyłać pieniądze do 195+ krajów w ponad 60+ walutach. Dzięki Azimo możesz wysyłać przelewy taniej niż w tradycyjnym kantorze. Posiadają również ofertę dla klientów biznesowych. Większość przelewów dochodzi w mniej niż 24 godziny. Konto w serwisie oraz obsługa klienta jest bezpłatna. Jednak za każdy przelew pobierają stałą opłatę.

Szybkość transakcji: 1-24h

Opłata za przelew: 1.99 GBP

Nasza ocena: 4.40/5.00


Miejsce #3: EasySend

Pozycja trzecia to EasySend Ltd. Serwis, który zdecydowanie wyróżnia się pod kątem ilości obsługiwanych walut oraz jakości obsługi. Jest to spółka działająca na rynku od 2006 r. Zaletą platformy jest wysoki poziom bezpieczeństwa oraz duża liczba pozytywnych opinii klientów. Firma posiada w swojej ofercie obsługę zarówno kont indywidualnych jak i biznesowych. Na swoim portalu EasySend posiada kalkulator walutowy pozwalający na obliczenie kosztów przelewu. Opłat jest zależna od czasu dostarczenia oraz kraju wysyłki.

Szybkość transakcji: 1-24h

Opłata za przelew: 1.99 GBP

Nasza ocena: 4.40/5.00