FINONET – NOWY OPERATOR PŁATNOŚCI ONLINE
Blog

Finonet – nowy operator płatności online

Finonet to nowy operator płatności internetowych w Polsce. W swojej ofercie posiada rozwiązania płatnicze dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Finonet to innowacyjny sposób na dokonanie przekazów pieniężnych wraz z przewalutowanie do dowolnego odbiorcy w Polsce.

Czym jest Finonet?

Finonet to internetowa platforma do wykonywania krajowych przekazów pieniężnych wraz z przewalutowaniem. Klienci mogą w sposób bezpieczny i prosty wymienić środki, które zostaną wysłane na wskazany rachunek bankowy odbiorcy.

Kto jest właścicielem Finonet?

Klik-24 Sp. z o.o., właściciel serwisu Finonet.pl działa pod nadzorem KNF na podstawie zezwolenia na prowadzenie działalności w charakterze Małej Instytucji Płatniczej. W lutym 2021 roku został wpisany do rejestru podmiotów nadzorowanych pod nr MIP93/2021. Klik-24 na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej świadczy przede wszystkim usługi krajowych transferów pieniężnych, w tym transferów z przewalutowaniem. Na rynku płatności działa już dwa lata, Spółka zarejestrowała działalność w czerwcu 2020 roku. Celem Finonet jest ułatwienie dokonywania płatności online  w łatwy, prosty i bezpieczny sposób.

Jaka jest wizja firmy?

Na swojej stronie internetowej podkreślają:

  „Chcemy być liderem w zakresie usług internetowych przekazów pieniężnych, poprzez ciągłe doskonalenie naszych usług przy użyciu najnowszych technologii.”

W ostatnich latach można zauważyć dynamiczny wzrost transakcji wykonywanych przez klientów drogą internetową. Konsumenci coraz częściej poszukują to coraz nowszych i wygodniejszych form płatności. Z tego powodu użytkownicy platformy Finonet cenią przede wszystkim szybkość płatności, wygodę i prostotę realizacji.

Kontakt

Klik-24 Sp. z o.o. ul. Miernicza 21/8, 50-435 Wrocław

 tel: 71 66 11 460

 email: info@finonet.pl

www: https://finonet.pl/