Opinie

Agata Jednorowicz

Studia podyplomowe ,,Mistrzowie rynków finansowych” to studia zarówno da osób rozpoczynających inwestowanie jak i praktyków. Zajęcia ułożone są blokami tematycznymi rozpoczynającymi się wprowadzeniem do tematu, a kończącymi się wnikliwymi analizami i cennymi wskazówkami oraz wnioskami. Studia prowadzone są przez osoby związane bezpośrednio z rynkiem finansowym, dlatego uzyskiwane informacje i wskazówki są cenne, ponieważ podparte są doświadczeniem.
Na studiach podyplomowych ,,Mistrzowie rynków finansowych” poszerzyłam swoją wiedzę, nabyłam cenne praktyki oraz od teraz wiem jakie są zależności rynków, co na nie wpływa, a nawet w jaki sposób można przewidzieć wiele sytuacji.
Polecam te studia wszystkim, którzy chcą poznać rynek finansowy, poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę oraz nabyć praktyki, które są przewagą wśród uczestników rynku finansowego.
Agata Jednorowicz

Bartosz Wrześniewski

„Bardzo rzetelnie i profesjonalnie poprowadzone zajęcia. Spełniły wszelkie pokładane w nich oczekiwania i nadzieje. Wiedza, którą zdobyłem podczas studiów przydaje się w mojej obecnej pracy.”
„Szczerze polecam wszystkim, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną. Zajęcia z „Mistrzami” to prawdziwa gratka dla ludzi związanych z rynkiem kapitałowym.:

” Pieniądze, które zainwestowałem w te studia podyplomowe szybko się zwróciły dzięki zdobytej wiedzy, która pozwoliła mi z sukcesami inwestować na rynku kapitałowym.”

Bartosz Wrześniewski

Marta

Świetni wykładowcy. Bardzo praktyczne podejście do giełdy i inwestowania.

Marta Bernard

Tomek

Najlepszy kurs w jakim kiedykolwiek brałem udział. Polecam wszystkim zainteresowanym giełdą i nie tylko.

Tomek Kowalski